Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > XS3M276800L218
XS3M276800L218
XS3M276800L218 NextGen Components
XS3M276800L218.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 3.2768MHz 49S 30ppm 18pF
Packaging: Bulk
Package / Case: HC-49/US
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms
Frequency: 3.2768 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XS3M276800L218 NextGen Components
Description: 3.2768MHz 49S 30ppm 18pF, Packaging: Bulk, Package / Case: HC-49/US, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.435" L x 0.183" W (11.05mm x 4.65mm), Mounting Type: Through Hole, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.161" (4.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 200 Ohms, Frequency: 3.2768 MHz.