Produkte > TGS > XV48M00000S411
XV48M00000S411
XV48M00000S411 TGS
XV48M00000S411.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL48M 10PPM, 11PF 4 Pads SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 11pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 48 MHz