Produkte > TGS > XY48M00000S408
XY48M00000S408
XY48M00000S408 TGS
XY48M00000S408.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 48MHZ 10ppm,8pF 4 Pads,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 48 MHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details XY48M00000S408 TGS
Description: CRYSTAL 48MHZ 10ppm,8pF 4 Pads,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 48 MHz.