Produkte > TGS > YA32K76800L721
YA32K76800L721
YA32K76800L721 TGS
YA32K76800L721.pdf
Hersteller: TGS
Description: 32.768KHz 10PPM 7pF -20~+70C
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.083" Dia x 0.244" L (2.10mm x 6.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: -0.034ppm, ±0.006ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details YA32K76800L721 TGS
Description: 32.768KHz 10PPM 7pF -20~+70C, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.083" Dia x 0.244" L (2.10mm x 6.20mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: -0.034ppm, ±0.006ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 35 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.