Produkte > YENYO TECHNOLOGY > YAK1-430C-Y
YAK1-430C-Y
YAK1-430C-Y Yenyo Technology
YAK-Y%20Series%20R3.pdf
Hersteller: Yenyo Technology
Description: TVS 1KA DIODE 430VWM Bi-Dir AK
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 430V
Supplier Device Package: Axial, AK
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 440V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 570V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details YAK1-430C-Y Yenyo Technology
Description: TVS 1KA DIODE 430VWM Bi-Dir AK, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Right Angle Bend (24.15mm Center), Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 430V, Supplier Device Package: Axial, AK, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 440V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 570V, Power Line Protection: No, Part Status: Active.