Produkte > NKK SWITCHES > YB01WKW01-2CF24-JB
YB01WKW01-2CF24-JB
YB01WKW01-2CF24-JB NKK Switches
ybindicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB 24V R/G ILL CLR CAP
Packaging: Tray
Current: 10mA Green, 10mA Red
Voltage: 24V Green, 24V Red
Type: LED
Termination Style: Quick Connect, Solder Lug - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: White
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green, Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 15.00mm
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB01WKW01-2CF24-JB NKK Switches
Description: INDICATOR PB 24V R/G ILL CLR CAP, Packaging: Tray, Current: 10mA Green, 10mA Red, Voltage: 24V Green, 24V Red, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Solder Lug - 0.110" (2.8mm), Lens Color: White, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 15.00mm.
Weitere Produktangebote YB01WKW01-2CF24-JB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YB01WKW01-2CF24-JB YB01WKW01-2CF24-JB Hersteller : NKK Switches ybindicators-20878.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators SQ BSHG MNT SEAL 24V RED/GRN LED CLR/WHT