Produkte > NKK SWITCHES > YB02KW01-5F12-JB
YB02KW01-5F12-JB NKK Switches
YB_Indicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB 12V GRN ILL CLR CAP
Packaging: Tray
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: White
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 15.00mm Dia
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB02KW01-5F12-JB NKK Switches
Description: INDICATOR PB 12V GRN ILL CLR CAP, Packaging: Tray, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: White, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 15.00mm Dia.
Weitere Produktangebote YB02KW01-5F12-JB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YB02KW01-5F12-JB YB02KW01-5F12-JB Hersteller : NKK Switches ybindicators-1663445.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RND BUSHNG MOUNT 12V GRN LED CLR/WHT CAP