Produkte > NKK SWITCHES > YB02WKW01-5D24-JD
YB02WKW01-5D24-JD NKK Switches
YB_Indicators.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: INDICATOR PB 24V AMB ILL CLR CAP
Packaging: Tray
Current: 10mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Amber
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 15.00mm Dia
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YB02WKW01-5D24-JD NKK Switches
Description: INDICATOR PB 24V AMB ILL CLR CAP, Packaging: Tray, Current: 10mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Amber, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (16.00mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 15.00mm Dia.
Weitere Produktangebote YB02WKW01-5D24-JD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
YB02WKW01-5D24-JD YB02WKW01-5D24-JD Hersteller : NKK Switches ybindicators-20878.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RND BSH MNT SEAL 24V AMB LED CLR/AMB CAP