Produkte > YINGJIAO > YCL100-2404160
YCL100-2404160
YCL100-2404160 YINGJIAO
YCL100.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 4.16A; 220÷240VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 0.1kW
Output voltage: 24V DC
Output current: 4.16A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP67
Body dimensions: 190x52x37mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YCL100-2404160 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 100W; 24VDC; 4.16A; 220÷240VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 0.1kW, Output voltage: 24V DC, Output current: 4.16A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP67, Body dimensions: 190x52x37mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Power consumption without load: .