YCL15-2400750 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
Hersteller: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 18W, Вхід: 220VAC, Вихід: 24V/0.75A, розміри: 130х25х21 мм, кабелі 37 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YCL15-2400750 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 18W, Вхід: 220VAC, Вихід: 24V/0.75A, розміри: 130х25х21 мм, кабелі 37 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1 Stücke.