Produkte > TGS > YG19M20000S420
YG19M20000S420
YG19M20000S420 TGS
3372_YG19M20000S420.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTALS 19.2MHZ 20PPM 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 19.2 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details YG19M20000S420 TGS
Description: CRYSTALS 19.2MHZ 20PPM 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 19.2 MHz.