Produkte > TGS > YG22M11840S416
YG22M11840S416
YG22M11840S416 TGS
YG22M11840S416.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTALS 22.1184MHZ 20PPM 16PF S
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 16pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 22.1184 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details YG22M11840S416 TGS
Description: CRYSTALS 22.1184MHZ 20PPM 16PF S, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 16pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 22.1184 MHz.