Produkte > TGS > YG50M00000S408
YG50M00000S408
YG50M00000S408 TGS
YG50M00000S408.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTALS 50.0MHZ 20PPM 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms
Frequency: 50 MHz
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YG50M00000S408 TGS
Description: CRYSTALS 50.0MHZ 20PPM 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 40 Ohms, Frequency: 50 MHz.