Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > YN30K72000S101
YN30K72000S101
YN30K72000S101 NextGen Components
3372_YN30K72000S101.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 30.72KHz Crystal 10ppm 12.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Metal Lid
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 30.72 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details YN30K72000S101 NextGen Components
Description: 30.72KHz Crystal 10ppm 12.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Metal Lid, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 30.72 kHz.