Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > YN38K00000S100
YN38K00000S100
YN38K00000S100 NextGen Components
3372_YN38K00000S100.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 38KHz Crystal 30ppm 12.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Metal Lid
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 38 kHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YN38K00000S100 NextGen Components
Description: 38KHz Crystal 30ppm 12.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Metal Lid, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" Dia x 0.236" L (2.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 38 kHz.