Produkte > TGS > YP32K76800S002
YP32K76800S002
YP32K76800S002 TGS
3372_YP32K76800S002.pdf
Hersteller: TGS
Description: 32.768KHZ PLASTIC 20PPM 6PF SMD8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
auf Bestellung 12000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details YP32K76800S002 TGS
Description: 32.768KHZ PLASTIC 20PPM 6PF SMD8, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.