Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > YP32K76800S703
YP32K76800S703
YP32K76800S703 NextGen Components
3372_YP32K76800S703.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: 32.768KHz Crystal 30ppm 7pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Frequency: 32.768 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details YP32K76800S703 NextGen Components
Description: 32.768KHz Crystal 30ppm 7pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Frequency: 32.768 kHz.