Produkte > TGS > YQ10M00000S418
YQ10M00000S418
YQ10M00000S418 TGS
YQ10M00000S418.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTALS 10MHZ 30PPM 18PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 120 Ohms
Frequency: 10 MHz
auf Bestellung 2000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details YQ10M00000S418 TGS
Description: CRYSTALS 10MHZ 30PPM 18PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.146" (3.70mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 120 Ohms, Frequency: 10 MHz.