Produkte > TGS > YS32K76800S100
YS32K76800S100
YS32K76800S100 TGS
YS32K76800S100.pdf
Hersteller: TGS
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 20ppm,12.5pF 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YS32K76800S100 TGS
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 20ppm,12.5pF 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.