Produkte > NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC > YSCL360-12025000
YSCL360-12025000 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
YSCL360-360W-SERIES.pdf
Hersteller: NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 360W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/30.0A, розміри: 250х70х44 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSCL360-12025000 NINGHAI YINGJIAO ELECTRIC
AC/DC, 360W, Вхід: 220VAC, Вихід: 12V/30.0A, розміри: 250х70х44 мм, кабелі 20 см, IP67, PF>0.9 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, Anzahl je Verpackung: 1 Stücke.