Produkte > YINGJIAO > YSD150S-24006250
YSD150S-24006250
YSD150S-24006250 YINGJIAO
YSD_150S.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 150W; 24VDC; 6.25A; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 150W
Output voltage: 24V DC
Output current: 6.25A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 105x90x58.4mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Efficiency: 90.5%
Manufacturer series: YSD-S
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSD150S-24006250 YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 150W; 24VDC; 6.25A; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 150W, Output voltage: 24V DC, Output current: 6.25A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 105x90x58.4mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Efficiency: 90.5%, Manufacturer series: YSD-S, Caution!: rated parameters obtained at full load.