Produkte > YINGJIAO > YSD20L-2401000
YSD20L-2401000
YSD20L-2401000 YINGJIAO
YSD_20L_20.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 24W; 24VDC; 1A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 24W
Output voltage: 24V DC
Output current: 1A
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 23x100x92mm
Number of outputs: 1
Operating temperature: -20...70°C
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 84%
Manufacturer series: YSD-L
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSD20L-2401000 YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 24W; 24VDC; 1A; 90÷264VAC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 24W, Output voltage: 24V DC, Output current: 1A, Supply voltage: 90...264V AC, Electrical connection: terminal block, Mounting: for DIN rail mounting, Body dimensions: 23x100x92mm, Number of outputs: 1, Operating temperature: -20...70°C, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 84%, Manufacturer series: YSD-L, Caution!: rated parameters obtained at full load.