Produkte > YINGJIAO > YSDT480-24020000
YSDT480-24020000
YSDT480-24020000 YINGJIAO
YSDT_480.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A; OUT: 1
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 480W
Output voltage: 24V DC
Output current: 20A
Supply voltage: 340...550V AC
Body dimensions: 85.5x129x125mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Number of outputs: 1
Efficiency: 92.5%
Caution!: rated parameters obtained at full load
Mounting: for DIN rail mounting
Manufacturer series: YSDT
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSDT480-24020000 YINGJIAO
Category: Din Rail Mounting Power Supplies, Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A; OUT: 1, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for DIN rail, Power: 480W, Output voltage: 24V DC, Output current: 20A, Supply voltage: 340...550V AC, Body dimensions: 85.5x129x125mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: terminal block, Number of outputs: 1, Efficiency: 92.5%, Caution!: rated parameters obtained at full load, Mounting: for DIN rail mounting, Manufacturer series: YSDT.