Produkte > YINGJIAO > YSL100F-1206250
YSL100F-1206250
YSL100F-1206250 YINGJIAO
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 75W; 12VDC; 6.25A; 220÷240VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 75W
Output voltage: 12V DC
Output current: 6.25A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 160x58x18mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 9 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSL100F-1206250 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 75W; 12VDC; 6.25A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 75W, Output voltage: 12V DC, Output current: 6.25A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 160x58x18mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Power consumption without load: .