Produkte > YINGJIAO > YSL12F-1201000
YSL12F-1201000
YSL12F-1201000 YINGJIAO
YSL12F.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 12W; 12VDC; 1A; 220÷240VAC; IP20; 68%
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 12W
Output voltage: 12V DC
Output current: 1A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 127x50x12mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 68%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSL12F-1201000 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 12W; 12VDC; 1A; 220÷240VAC; IP20; 68%, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 12W, Output voltage: 12V DC, Output current: 1A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 127x50x12mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 68%, Power consumption without load: .