Produkte > YINGJIAO > YSL150T-12012500
YSL150T-12012500
YSL150T-12012500 YINGJIAO
YSL150T-150W.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 12.5A; 220÷240VAC; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 150W
Output voltage: 12V DC
Output current: 12.5A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 360x32x24mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSL150T-12012500 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 12.5A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 150W, Output voltage: 12V DC, Output current: 12.5A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 360x32x24mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Power consumption without load: .