Produkte > YINGJIAO > YSL30T-1203750
YSL30T-1203750
YSL30T-1203750 YINGJIAO
YSL30T-45W.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 45W; 12VDC; 3.75A; 220÷240VAC; IP20
Kind of power supply: LED
Power: 45W
Output voltage: 12V DC
Output current: 3.75A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 251x30x17mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 86%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSL30T-1203750 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 45W; 12VDC; 3.75A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 45W, Output voltage: 12V DC, Output current: 3.75A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 251x30x17mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 86%, Power consumption without load: .