Produkte > YINGJIAO > YSL50M-2402080
YSL50M-2402080
YSL50M-2402080 YINGJIAO
YSL50M-50W.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 50W; 24VDC; 2.08A; 220÷240VAC; IP44
Kind of power supply: LED
Power: 50W
Output voltage: 24V DC
Output current: 2.08A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP44
Body dimensions: 158x51x18mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 86%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSL50M-2402080 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 50W; 24VDC; 2.08A; 220÷240VAC; IP44, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 50W, Output voltage: 24V DC, Output current: 2.08A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP44, Body dimensions: 158x51x18mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 86%, Power consumption without load: .