Produkte > YINGJIAO > YSL60C-2402500
YSL60C-2402500
YSL60C-2402500 YINGJIAO
YSL60C-60W.pdf
Hersteller: YINGJIAO
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 60W; 24VDC; 2.5A; 220÷240VAC; IP20
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 60W
Output voltage: 24V DC
Output current: 2.5A
Supply voltage: 220...240V AC
IP rating: IP20
Body dimensions: 184x63x22mm
Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...45°C
Electrical connection: connector with snap lock; screw terminals
Number of outputs: 1
Efficiency: 92%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details YSL60C-2402500 YINGJIAO
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 60W; 24VDC; 2.5A; 220÷240VAC; IP20, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 60W, Output voltage: 24V DC, Output current: 2.5A, Supply voltage: 220...240V AC, IP rating: IP20, Body dimensions: 184x63x22mm, Protection: anti-overload OLP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...45°C, Electrical connection: connector with snap lock; screw terminals, Number of outputs: 1, Efficiency: 92%, Power consumption without load: .