Produkte > 3M HEALTHCARE > Z16PA05SP
Z16PA05SP 3M Healthcare
Hersteller: 3M Healthcare
Description: ZETA PLUS SP SERIES FILTER CARTR
Packaging: Bulk
Diameter: 16.000" (406.40mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 82°C - Max
Height: 10.750" (273.05mm)
Applications: Industrial
Pressure Range: 35PSI
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Z16PA05SP 3M Healthcare
Description: ZETA PLUS SP SERIES FILTER CARTR, Packaging: Bulk, Diameter: 16.000" (406.40mm), Type: Filter Cartridge, Operating Temperature: 82°C - Max, Height: 10.750" (273.05mm), Applications: Industrial, Pressure Range: 35PSI.