Produkte > 3M HEALTHCARE > Z2UA12PB205U
Z2UA12PB205U
Z2UA12PB205U 3M Healthcare
zeta-plustm-h-series-depth-filter.pdf
Hersteller: 3M Healthcare
Description: ZETA PLUS U SERIES FILTER CARTRI
Packaging: Bulk
Diameter: 12.000" (304.80mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 60°C - Max
Height: 7.688" (195.26mm)