Produkte > 3M HEALTHCARE > Z2UB12PD205UW
Z2UB12PD205UW
Z2UB12PD205UW 3M Healthcare
zeta-plus-single-use-depth-filtration-product-portfolio-pdf.pdf
Hersteller: 3M Healthcare
Description: ZETA PLUS UW SERIES FILTER CARTR
Packaging: Bulk
Diameter: 12.000" (304.80mm)
Type: Filter Cartridge
Operating Temperature: 60°C - Max
Height: 7.375" (187.33mm)