Z73S4010MN
Z73S4010MN Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Z.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 10uF 3% 400V
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Z73S4010MN Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 10UF 3% 400VAC RADIAL, Tolerance: ±3%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.810" (20.57mm), Termination: Quick Connect, Disconnect, Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 2.500" (63.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Z73S4010MN Z73S4010MN Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Z.pdf Film Capacitors 10uF 3% 400V
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Z73S4010MN Z73S4010MN Hersteller : Cornell Dubilier Knowles Z.pdf Description: CAP FILM 10UF 3% 400VAC RADIAL
Tolerance: ±3%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.810" (20.57mm)
Termination: Quick Connect, Disconnect
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 2.500" (63.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 1.750" Dia (44.45mm)
auf Bestellung 169 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Z73S4010MN Z73S4010MN Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Z.pdf Film Capacitors 10uF 3% 400V