Z92S4010PN
Z92S4010PN Cornell Dubilier Knowles
Z.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 3% 400VAC RADIAL
Tolerance: ±3%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.810" (20.57mm)
Termination: Threaded, Male
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 2.870" (72.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Size / Dimension: 2.690" L x 1.560" W (68.33mm x 39.62mm)
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Z92S4010PN Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 10UF 3% 400VAC RADIAL, Tolerance: ±3%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.810" (20.57mm), Termination: Threaded, Male, Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 2.870" (72.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Size / Dimension: 2.690" L x 1.560" W (68.33mm x 39.62mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Z92S4010PN Z92S4010PN Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) Z.pdf Film Capacitors 10uF 3% 400V
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Z92S4010PN Z92S4010PN Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Z.pdf Film Capacitors 10uF 3% 400V
auf Bestellung 46 Stücke:
Z92S4010PN Z92S4010PN Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Z.pdf Film Capacitors 10uF 3% 400V