Z93S4015MN
Z93S4015MN Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Z.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 15uF 3% 400V
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Z93S4015MN Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 15UF 3% 400VAC RADIAL, Tolerance: ±3%, Features: Long Life, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.810" (20.57mm), Termination: Threaded, Male, Voltage Rating - AC: 400V, Height - Seated (Max): 2.870" (72.90mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 2.910" L x 1.910" W (73.91mm x 48.51mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Z93S4015MN Z93S4015MN Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Z.pdf Film Capacitors 15uF 3% 400V
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Z93S4015MN Z93S4015MN Hersteller : Cornell Dubilier Knowles Z.pdf Description: CAP FILM 15UF 3% 400VAC RADIAL
Tolerance: ±3%
Features: Long Life
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.810" (20.57mm)
Termination: Threaded, Male
Voltage Rating - AC: 400V
Height - Seated (Max): 2.870" (72.90mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 2.910" L x 1.910" W (73.91mm x 48.51mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Z93S4015MN Z93S4015MN Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Z.pdf Film Capacitors 15uF 3% 400V