Produkte > EATON TRIPP LITE > ZC1212208100000
ZC1212208100000 Eaton Tripp Lite
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: BLADEUPS 208V BLADEUPS 12KW
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 28.000" L x 17.300" W (711.20mm x 439.42mm)
Voltage - Output: 208V
Voltage - Input: 208VAC
Height: 10.500" (266.70mm)
Applications: Network, 3-Phase
Power - Rated: 12kVA / 12000W
Form: Rackmount
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZC1212208100000 Eaton Tripp Lite
Description: BLADEUPS 208V BLADEUPS 12KW, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 28.000" L x 17.300" W (711.20mm x 439.42mm), Voltage - Output: 208V, Voltage - Input: 208VAC, Height: 10.500" (266.70mm), Applications: Network, 3-Phase, Power - Rated: 12kVA / 12000W, Form: Rackmount.