Produkte > Relais > ZGT3-D48120 CG
ZGT3-D48120
ZGT3-D48120 CG
ZGT3-D48SSR_SPEC.pdf
Produktcode: 181994
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller: CG
Relaistyp: Твердотільні
Beschreibung: Твердотільне реле трифазне. Вхідна напруга: 3 ... 32VDC. комутована напруга: 24 ... 480VAC. Щоб визначити необхідний струм SSR, скористайтеся формулою: Струм SSR = Струм навантаження / Коефіцієнт типу навантаження. Коефіцієнт залежить від типу вашого навантаження: Резистивне навантаження: 70% (0,7), Індуктивне навантаження: 20% (0,2), Ємнісне навантаження: 10% (0,1). Для перевірки працездатності SSR необхідне реальне навантаження.
Abmessungen: 105x74x33 mm
Spulenspannung: 3 ... 32 VDC
Strom max: 120 A
Schaltspannung: 24 ... 480 VAC
verfügbar 2 St.:
1 St. - stock Köln
1 St. - lieferbar in 3-4 Wochen
erwartet 20 St.:
20 St. - erwartet 22.06.2026
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZGT3-D48120 CG
ZGT3-D48120 (früher ZGT3-120DA) 3-phasig Halbleiterrelais Eingang 3-32VDC Ausgang 120A 24-480VAC SSR
Steuerspannung 3…32VDC
Min. Steuerstrom   5mA
Max. Steuerstrom 20mA
Lastspannung  24…480VAC
Max. Laststrom 100A
Schaltungsart  Schließer
Ein-Aus-Zeit: ≤ 10 ms
Betriebstemperatur -20…75C, Relative Feuchtigkeit ≤ 95%
Montageart:  Schraubenbefestigung
Arbeitsanzeige: LED
Abmessungen 105x74x33mm
                 Produktcode 181994
Mit diesem Produkt kaufen
Реле твердотельное ZGT-60DA (CG) однофазное 3-32VDC(25mA)/24-480VAC(60A)
zgt-info-relay.pdf
Hersteller: CG
Relais
Relaistyp: Твердотільні
Beschreibung: Твердотільне реле. Вхідна напруга: 3 ... 32VDC. комутована напруга: 24 ... 480VAC.
Abmessungen: 57x45x28 mm
Spulenspannung: 3 ... 32 VDC
Strom max: 60 A
Schaltspannung: 24 ... 480 VAC
verfügbar: 10 St.
erwartet: 100 St.
100 St. - erwartet 22.06.2026
ZGT3-D48100 3-phasig Halbleiterrelais
ZGT3-D48SSR_SPEC.pdf
Relais
Abmessungen: 105x74x33 mm
Spulenspannung: 3 ... 32 VDC
Strom max: 100 A
Schaltspannung: 24 ... 480 VAC
verfügbar: 63 St.
17 St. - stock Köln
46 St. - lieferbar in 3-4 Wochen
erwartet: 20 St.
20 St. - erwartet 22.06.2026
Anzahl Preis
R4N-2014-23-1024-WTL
Produkt ist nicht verfügbar
Реле напряжения и тока трехфазное 3P+N (TOVPD3-63VA — TOMZN)
3 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
topvpd363.pdf
Hersteller: TOMZN
Passive Bauelemente > Automatische Schalter, ATS, UZO
Реле контролю напруги та струму трифазне 63A з лічильником енергії в кВт/год. Діапазон спрацьовування при зниженій напрузі регульований: 140...210VAC (стандартне налаштування 170VAC). Діапазон спрацьовування при підвищеній напрузі регульований: 230...300VAC (стандартне налаштування 270VAC). Діапазон спрацьовування при підвищенні струму споживання регульований: 3...63A (стандартне налаштування 30A). Час включення після спрацьовування регульований: 1c...500сек. (стандартне налаштування: 30сек.). Час до спрацьовування регулюється: 0,1 ... 30сек. (стандартне налаштування: 1сек). На дисплеї відображається напруга та струм споживання. Захист якщо обрив фази. Монтаж на рейку DIN 35mm. Розмір: ширин
Реле напруги, відсікач
63 A