Produkte > MERAWEX > ZM48V12A-600A-00
ZM48V12A-600A-00
ZM48V12A-600A-00 MERAWEX
en.pdf
Hersteller: MERAWEX
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: buffer; for building in,modular; 600W; 48VDC; 12A
Type of power supply: buffer
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 600W
Output voltage: 48V DC
Output current: 12A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 66x111x262mm
Operating temperature: -33...70°C