Produkte > PANJIT > ZMM55-B20-R1-10001
ZMM55-B20-R1-10001 Panjit
Hersteller: Panjit
Zener Diodes
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZMM55-B20-R1-10001 Panjit
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 500mW; 20V; SMD; reel,tape; LL34,MiniMELF, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 20V, Mounting: SMD, Tolerance: ±2%, Kind of package: reel; tape, Case: LL34; MiniMELF, Semiconductor structure: single diode.
Weitere Produktangebote ZMM55-B20-R1-10001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ZMM55-B20_R1_10001 ZMM55-B20_R1_10001 Hersteller : PanJit Semiconductor Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 500mW; 20V; SMD; reel,tape; LL34,MiniMELF
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 20V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%