Produkte > MURATA > ZRB157R6YA225KE11J
ZRB157R6YA225KE11J MURATA
Hersteller: MURATA
Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 35V; X5R; ±10%; SMD; 0402; 330mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 2.2µF
Operating voltage: 35V
Dielectric: X5R
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: ZRB
Roll diameter max.: 330mm
Operating temperature: -55...85°C
Produktbewertung abgeben
Technische Details ZRB157R6YA225KE11J MURATA
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 2.2uF; 35V; X5R; ±10%; SMD; 0402; 330mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 2.2µF, Operating voltage: 35V, Dielectric: X5R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Manufacturer series: ZRB, Roll diameter max.: 330mm, Operating temperature: -55...85°C.