715P33354KD3
715P33354KD3 Cornell Dubilier Knowles
715p717p.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Lead Spacing: 0.374" (9.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.693" (17.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.382" Dia x 0.902" L (9.70mm x 22.90mm)
auf Bestellung 3040 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 715P33354KD3 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Audio; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber, Lead Spacing: 0.374" (9.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.693" (17.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.382" Dia x 0.902" L (9.70mm x 22.90mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
715P33354KD3 715P33354KD3 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 715p717p.pdf Film Capacitors 400V 33nF ORANGE DROP
auf Bestellung 538 Stücke:
Lieferzeit 164-168 Tag (e)
Anzahl Preis
0,033uF 400 VDC 5% 9.5 mm 715P33354KD3
Produktcode: 162174
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Kondensatoren > Folienkondensatoren
Kapazität: 0,033 µF
Nennspannung, V: 400 VDC
Präzision: ±5% J