Produkte > LITTELFUSE INC. > 01500322HXF
01500322HXF
01500322HXF Littelfuse Inc.
littelfuse-fuse-holder-150322-datasheet.pdf?assetguid=126d0489-0c23-4c79-83d4-547123395b6a
Hersteller: Littelfuse Inc.
Description: 3AG INLINE HOLDER WITH FUSE ASSE
Packaging: Bulk
Contact Finish: Tin
For Use With/Related Products: 3AB, 3AG
Fuse Type: Cartridge
Voltage: 500V
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Orientation: Vertical
Termination Style: Wire Leads
Fuse Size: 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm)
Contact Material: Brass
Fuseholder Type: Holder
Part Status: Active
Current Rating (Amps): 15 A
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 732 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 01500322HXF Littelfuse Inc.
Description: 3AG INLINE HOLDER WITH FUSE ASSE, Packaging: Bulk, Contact Finish: Tin, For Use With/Related Products: 3AB, 3AG, Fuse Type: Cartridge, Voltage: 500V, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Orientation: Vertical, Termination Style: Wire Leads, Fuse Size: 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm), Contact Material: Brass, Fuseholder Type: Holder, Part Status: Active, Current Rating (Amps): 15 A, Number of Circuits: 1.