Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0201YC221KAT2A
0201YC221KAT2A
0201YC221KAT2A KYOCERA AVX Components
x7rdielectric.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 220pF 16V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R
auf Bestellung 3499 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2526
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201YC221KAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 220PF 16V X7R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0201YC221KAT2A 0201YC221KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX X7RDielectric.pdf Description: CAP CER 220PF 16V X7R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
0201YC221KAT2A 0201YC221KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components x7rdielectric.pdf Cap Ceramic 220pF 16V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R
Mindestbestellmenge: 718
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
Mindestbestellmenge: 46
0201YC221KAT2A 0201YC221KAT2A Hersteller : Kyocera AVX KGM_X7R-3223212.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03AR71C221KH NEW GLOBAL PN 16V 220pF A 581-KGM03AR71C221KH
Mindestbestellmenge: 6
0201YC221KAT2A Hersteller : AVX X7RDielectric.pdf