Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0201ZD104KAT4A
0201ZD104KAT4A
0201ZD104KAT4A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R
auf Bestellung 1950000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201ZD104KAT4A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0201ZD104KAT4A 0201ZD104KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 0.1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R
auf Bestellung 1950000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50000
0201ZD104KAT4A 0201ZD104KAT4A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
0201ZD104KAT4A 0201ZD104KAT4A Hersteller : Kyocera AVX cx5r.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03AR51A104KN NEW GLOBAL PN 10V .1uF X A 581-KGM03AR51A104KN
Mindestbestellmenge: 17
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF