Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0201ZD225MAT2A
0201ZD225MAT2A
0201ZD225MAT2A KYOCERA AVX Components
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
auf Bestellung 1740000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6850
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201ZD225MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 2.2 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0201ZD225MAT2A 0201ZD225MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
auf Bestellung 165000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
0201ZD225MAT2A 0201ZD225MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-KGM.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 2.2 µF
Mindestbestellmenge: 350
Mindestbestellmenge: 259
0201ZD225MAT2A 0201ZD225MAT2A Hersteller : Kyocera AVX cx5r_KGM.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGM03CR51A225MH NEW GLOBAL PN 10V 2.2uF A 581-KGM03CR51A225MH
Mindestbestellmenge: 5
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF
Mindestbestellmenge: 24
Produkt ist nicht verfügbar