Produkte > KYOCERA AVX > 0201ZD392KAT2A
0201ZD392KAT2A
0201ZD392KAT2A KYOCERA AVX
cx5r.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3900PF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3900 pF
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201ZD392KAT2A KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3900PF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 3900 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0201ZD392KAT2A 0201ZD392KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r-2835979.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 3900pF X5R 0201 10% Tol
auf Bestellung 5193 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
0201ZD392KAT2A 0201ZD392KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX cx5r.pdf Description: CAP CER 3900PF 10V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 3900 pF
Mindestbestellmenge: 29
0201ZD392KAT2A 0201ZD392KAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components cx5r.pdf Cap Ceramic 0.0039uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R
0201ZD392KAT2A Hersteller : AVX cx5r.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
0201ZD392KAT2A Hersteller : Kyocera cx5r.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 3,9 нФ, U, В = 10, Розм = 0,6 x 0,3, Точн., % = 10, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+85,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0201 Од. вим: 100 шт