Produkte > KYOCERA AVX > 0201ZK5R6BBSTR
0201ZK5R6BBSTR
0201ZK5R6BBSTR KYOCERA AVX
Accu-P.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 5.6PF 10V 0201
Tolerance: ±0.1pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Capacitance: 5.6 pF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0201ZK5R6BBSTR KYOCERA AVX
Description: CAP THIN FILM 5.6PF 10V 0201, Tolerance: ±0.1pF, Features: RF, High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm), Capacitance: 5.6 pF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0201ZK5R6BBSTR 0201ZK5R6BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX avx_accuf-p.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 10V 5.6pF .1pFTol Th inFilm 0201
auf Bestellung 5896 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
0201ZK5R6BBSTR 0201ZK5R6BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Accu-P.pdf Description: CAP THIN FILM 5.6PF 10V 0201
Tolerance: ±0.1pF
Features: RF, High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 5.6 pF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 18
0201ZK5R6BBSTR 0201ZK5R6BBSTR Hersteller : KYOCERA AVX Components accup.pdf Cap Silicon 5.6pF 10V 0±60ppm/°C 0.1pF SMD 0201 125°C T/R
auf Bestellung 660 Stücke:
auf Bestellung 660 Stücke: