Produkte > NMB > 02510SS-12P-AT-00
02510SS-12P-AT-00
02510SS-12P-AT-00 NMB
02510SS data sheet.pdf
Hersteller: NMB
DC Fans DC Tubeaxial Fan, 25x25x10mm, 12VDC, 2.5CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach
auf Bestellung 269 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 02510SS-12P-AT-00 NMB
Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 13000 RPM, Air Flow: 2.6 CFM (0.073m³/min), Width: 10.00mm, Weight: 0.018 lb (8.16 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 28.5dB, Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 840 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
02510SS-12P-AT-00 02510SS-12P-AT-00 Hersteller : NMB Technologies Corporation 02510SS_Series.pdf Description: FAN AXIAL 25X10MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 25mm L x 25mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 13000 RPM
Air Flow: 2.6 CFM (0.073m³/min)
Width: 10.00mm
Weight: 0.018 lb (8.16 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 28.5dB
Static Pressure: 0.270 in H2O (67.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 840 mW
auf Bestellung 847 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
02510SS-12P-AT-00 02510SS-12P-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 02510SS_data_sheet-3237244.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 25x25x10mm, 12VDC, 2.5CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach