Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 0306ZC224MAT2A
0306ZC224MAT2A
0306ZC224MAT2A KYOCERA AVX Components
licc.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 20% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
auf Bestellung 1671 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 167
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 0306ZC224MAT2A KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.61mm), Capacitance: 0.22 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
0306ZC224MAT2A 0306ZC224MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX Components licc.pdf Cap Ceramic 0.22uF 10V X7R 20% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
auf Bestellung 1671 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 103
0306ZC224MAT2A 0306ZC224MAT2A Hersteller : Kyocera AVX LICC-3165279.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT KGL15ZR71A224MT NEW GLOBAL PN 10V .22uF A 581-KGL15ZR71A224MT
Mindestbestellmenge: 2
0306ZC224MAT2A Hersteller : AVX LICC.pdf SMD
Produkt ist nicht verfügbar
0306ZC224MAT2A 0306ZC224MAT2A Hersteller : KYOCERA AVX LICC.pdf Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.61mm)
Capacitance: 0.22 µF
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.22 µF