03515SS-12N-AT-00
03515SS-12N-AT-00 NMB Technologies Corporation
03515SS_Series.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 35X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 8000 RPM
Air Flow: 5.6 CFM (0.157m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.028 lb (12.7 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 24.0dB
Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa)
Power (Watts): 840 mW
auf Bestellung 337 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 03515SS-12N-AT-00 NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 35X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 35mm L x 35mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 8000 RPM, Air Flow: 5.6 CFM (0.157m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.028 lb (12.7 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 24.0dB, Static Pressure: 0.140 in H2O (34.9 Pa), Power (Watts): 840 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
03515SS-12N-AT-00 03515SS-12N-AT-00 Hersteller : NMB Technologies 03515SS_data_sheet-3472727.pdf DC Fans DC Tubeaxial Fan, 35x35x15mm, 12VDC, 5.6CFM, Rib Mount, Sleeve, 3 Wire, Tach
auf Bestellung 488 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
03515SS-12N-AT-00 03515SS-12N-AT-00 Hersteller : MinebeaMitsumi 03515ss-12n-at-00.pdf DC Fan Axial Sleeve Bearing 12V 6V to 13.2V 5.7CFM 24dB 35 X 35 X 15mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
03515SS-12N-AT-00 Hersteller : NMB 03515SS_NMB.pdf Вентилятор постійного струму, Розм., мм = 35 х 35 х 15, Fоберт, об/хв = 8 000, Р, м3/г = 9,42, Рів. шуму = 24 дБ, Тексп, °С = -10...+70, Тип Uживл = постійна, Вага = 12,7 г, P = 840 мВт, К-сть вив. = 3, I = 0,07 А,... Група товару: Вентилятори і решітки